24 stycznia 2017

O Centrum

Prema SA od ponad 65 lat zajmuje się dostarczaniem łożysk oraz innego asortymentu utrzymania ruchu. Jako firma wieloletnią historią, czujemy się zobowiązani do dzielenia się wiedzą zdobytą podczas realizacji milionów zleceń. Centrum Szkoleniowe Prema powstało z myślą wspierania osób zajmujących się utrzymaniem ruchu oraz projektantów maszyn i urządzeń.

Celem nadrzędnym prowadzonych przez nas szkoleń jest dostarczenie wiedzy, która będzie przede wszystkim użyteczna dla uczestników. Wyznacznikiem sukcesu są pozytywne opinie kursantów, którym ułatwiliśmy pracę.

Nasze szkolenia prowadzone są przez ekspertów z kilkunastoletnim stażem, którzy osobiście zetknęli się z tysiącami przypadków awarii i własnoręcznie dokonali napraw bądź usprawnień w urządzeniach produkcyjnych. Dzięki temu dajemy gwarancję użyteczności przekazywanej wiedzy.

W naszym Centrum Szkoleniowym Prema zgromadziliśmy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy i serwisowy SKF, niezbędny do wykonania trudnych prac remontowych. Asortyment przygotowany jest do przeprowadzania szkoleń praktycznych.